Terugblik Koningsdag 2023

door Barbara de Reijke
Burgemeester van Blaricum
Foto: Peter van Rietschoten

Wat een mooie dag was Koningsdag 2023! Het was voor mij de eerste keer dat ik Koningsdag in Blaricum heb mogen vieren, maar het was een fantastisch feest en ik was zeer onder de indruk. Er was een gezellige kindervrijmarkt die al vroeg begon en waar mijn kinderen ook nog met een kleedje hebben gestaan.
En activiteiten voor de kinderen die georganiseerd werden op het plein tegenover de Kruidvat was ook zo leuk, heb zelfs nog even mee gedaan met de behendigheidsspelletjes.

Tussendoor heb ik de Oranjetoost met de gedecoreerden en de raadsleden gedaan waar ook een leuke sfeer heerste. En ik hoop maar dat men de kleine foutjes van een nieuwe burgemeester vergeeft, zoals een toost op de Koning terwijl een deel van het gezelschap nog binnen stond….
Het was een enorm intensieve maar geweldige dag en ik wil dan ook het bestuur van de Oranje Vereniging Blaricum, alle vrijwilligers en verder iedereen die zich ingezet heeft om deze dag mogelijk te maken, van harte bedanken!
Ik heb dat dit jaar helaas niet bij iedereen persoonlijk kunnen doen, maar ben volgend jaar er graag bij.