Foto's Koningsdag 2024

Bekijk de 'Afbeelding galerij' van Koningsdag 2024

Het was gezellig druk in het dorp en alle activiteiten werden goed bezocht. De Kindervrijmarkt is altijd weer een feest om mee te maken en wat werden er mooie spullen door de kinderen aangeboden. Of alles verkocht is, weten we niet maar de meeste kinderen hadden goede zaken gedaan. In de Blaercom kon op tv worden gekeken naar de koninklijke familie onder het genot van een heerlijke oranje-soes. De Blaricummerie, de gezellige markt in het hart van het dorp is altijd een succes. Op het Kinderplein konden kinderen zich laten schminken, spelletjes doen of gebruikmaken van het springkussen en de ballenbak. Allemaal gratis. Live muziek werd verzorgd door de band Sixpack en Topsy Turvy. De dansvoorstellingen van Guys & Dolls waren voor veel omstanders zo onweerstaanbaar dat ze wel moesten meedansen.
De foto's zijn gemaakt door Gerrit Roodhart.

Kindervrijmarkt »