Opening Blaricumse Kermis

Maandag 19 augustus 2024 opent burgemeester Barbara de Reijke om 14.00 uur de Blaricumse Kermis.

Plezier en gezelligheid!
Wat een feest was de kermis vorig jaar! Ons normaal zo rustige dorp staat die week echt even op z’n kop. En mooi dat de kermis ondanks de drukte zo goed verlopen is. Daar gaan we dit jaar natuurlijk ook weer voor: een week waarin we ons inzetten voor plezier en gezelligheid voor iedereen. Kermis in Blaricum is natuurlijk meer dan alleen de kermisattracties. De vrijwilligers van de Oranje Vereniging hebben zich ingezet om geweldige activiteiten te organiseren: Het versieren van kinderfietsen, ringsteken en solexraces. Te veel om op te noemen. U bent toch zeker ook lid? Heel belangrijk om ze te ondersteunen om al die activiteiten mogelijk te maken! De kermis is natuurlijk ook het elkaar ontmoeten bij de plaatselijke horeca. Een feest voor veel jongeren, wat we ook graag zo willen houden. Maar het heeft ook een keerzijde. Alcohol op jonge leeftijd is schadelijk. Niet alleen voor de hersenen, maar ze raken door alcohol ook sneller betrokken bij geweld. Dus is de norm: NIX18. En daar hebben wij uw hulp bij nodig. Onze horeca zet zich in om er een feest van te maken, dat kan alleen samen. Ik kijk in ieder geval uit naar een drukke en gezellige kermisweek en wens iedereen veel plezier!
Barbara de Reijke,
burgemeester van Blaricum

« Keuring versierde aanspanningen